Kniha návštev

Dátum 25.06.2012
Vložil David
Titulok Re:Odkial autor čerpa istoty ako bude vyzerat

Nejde o predpovedanie budúcnosti, ale určenie trendov vývoja a pravdepodobnosti ich naplnenia Existuje celá oficiálna veda, futurológia ktorá sa snaží o prepovedanie vývoja. Ja sa snažím túto futurológiu doplniť o duchovný rozmer, lebo podľa mňa tak tieto predpovede dostávajú väčšiu hĺbku a zmysel. Nakoľko sa čo ako vyplní, je otázkou času. Vo svojej knižke Duch času písanú v roku 2008 som vravel o vytváraní tendencií zjednocovania Ruska a vytvárania východoeurópskej únie. Dnes Rusko oficiálne pracuje na vytvorení Euroázijskej únie, členmi sú už Bielorusko a Kazachstan a rokujú s ďalšími. Tiež Rusko v rámci krízy je tá krajina, čo začína poskytovať peniaze druhým, kupuje západné banky a podniky. Takže toto sa vyplňuje. Putin a Medvedev stále pracujú veľmi efektívne v tandeme. Vývoj v USA tiež smeruje podľa mojich predstáv, ich kríza je katastrofálna. Daleko väčšia ako problém s euro. O rozdelení USA na západnú a východnú časť už dnes tiež bežne hovoria americkí prognostici, vývoj k vláde junty je tiež reálny.

 

© 2009 Všetky práva vyhradené.

Tvorba web stránok zdarmaWebnode