Kniha návštev

Dátum 13.05.2019
Vložil Richard Ralbovsky
Titulok Odkaz

Veľmi poučné a vítané... Prosím veľmi, dokončite web. Odporúčam hladacom...

Dátum 01.07.2018
Vložil Richard_F
Titulok pripomienka

Dobry den,
vsakze od Vas cerpal myslienky a uvahy aj Rostas do svojho aktualneho Manifestu?
https://zemavek.sk/narodna-konferencia-predstavila-manifest-slovenska-a-zvolila-narodneho-kandidata-na-prezidenta/

A konkretne z Vasej knihy Zodpovedná spoločnosť?
(ktora je az z roku 2010? som v uzase, v pozitivnom zmysle, ze uz vtedy ste mali take nadcasove myslienky, ktore sa bohuzial az
teraz dostavaju do povedomia ludu)
Len odkazte prosim Rostasovi ze sa dost odklana od vysnivanej priamej demokracii a povodneho manifestu z roku 2012, a to od
Memoranda slobodného občana:
https://slobodniobcania.sk

Dakujem za odpoved
Richard F

Dátum 12.07.2018
Vložil David
Titulok Re:pripomienka

No pravdepodobne čerpal z nej, aj iní, či už vedome, alebo podvedome, musím naozaj povedať, že moja knižka bola jednou z prvých k týmto témam,a jej cieľom bolo inšpirovať, takže jej myšlienky kolujú v rôznych podobách a u rôznych ľudí, čo som rád, že to vyvoláva diskusiu. Mojim ideálom je fungovanie spoločnosti podla Sociálnej trojčlennosti, takže k Manifestu by som mal tiež veľa pripomienok a doplnení. S Rostasom nie som v osobnom kontakte.

Dátum 17.08.2014
Vložil Libor
Titulok futurologia USA

cital som vasu prognozu vyvoja od roku 2001 a to co ste predpovedal ze sa stane o 50 az 150 rokov sa deje teraz s rozdielom ze Europa je beznadejne zapredana amerike a rusy stoja prakticky sami proti zapadu cierni magovia sa ponahlaju vytvorit podmienky pre prichod falosneho krista preto si myslim ze policajny stat vo svete nastane niekedy uprostred 21ho storocia a podla ich planu rusko uz musi byt dovtedy podvolene 3 sv vojna je uz v nedohladne v britanii zacinaju s povinnym cipovanim zvierat od roku 2016 a planuju to aj s ludmi

Dátum 25.08.2014
Vložil David
Titulok Re:futurologia USA

áno, je to reálny scenár, práve preto vkladám nádej do Ruska, že dokáže či sám, či v rámci nového geopolitického bloku Eurázie zastaviť vznik novej totality.

Dátum 13.08.2014
Vložil Ján
Titulok len tak

Pekna stranka.
dakujem

Dátum 19.07.2014
Vložil Zoltan
Titulok Euroazijska unia

Myslim si, ze vytvorenie Euroazijskej unie je zatial nerealne, kedze su zatial uspesne tlaky a kroky zo strany USA a EU plne prinalezi smerovaniu, ktore planuje USA. Vytvorenie Euroazijskej unie je mozne (ak by tam mali patrit existujuce staty EU) len nemierovou cestou.
Nie nahodou uz cielene roky uzaviera USA jednotlivymi statmi juh a vychod EU pred spojenectvom s Aziou... atd.

Dátum 24.07.2014
Vložil David
Titulok Re:Euroazijska unia

No určite sa USA tomu bude brániť...a vytvorenie nebude ľahké, ale zatiaľ sa mi zdá, že Rusko postupuje podľa plánu a duchovné okolnosti sú mu naklonené.

Dátum 04.06.2013
Vložil Joriko
Titulok báseň 3

Čtu pozorně. V ČR byla založena TSO jako neziskovka. Otevřelo mi to nové obzory. Vaše stránky jsou pro mě inspirující.
A čtu i Vaši poezii. Domnívám se, že je tam tisková chyba :

spriadaní Adrianiných nití- asi by mělo být "Ariadniných..."

ZDRAVÍM : JORIKO@centrum.cz

Také mě zaujalo vystoupení Vašeho koley (Emil Páleš) v Divadle na Kampě.
Je to plné naděje. https://www.youtube.com/watch?v=hiDHLbXUl9w

Dátum 04.11.2012
Vložil Viliam
Titulok Zjednotená európa, Stredoeurópska únia

Veľmi zaujímavé postrehy. S mnohými sa stotožňujem, nie však s malými výhradami. Budú nás brať Nemci niekedy ako seberovného partnera, člena v nejakom spoločenstve? Peter Deunov v jednej zo svojích prednášok povedal, že každé spoločenstvo postavené len na ekonomických výhodách padne a je to len otázka času. Aby vydržalo, musia ho tvoriť partneri, ktorý o seba v tom spoločenstve naozaj stoja, t.j. navzájom sa ctia a zájdem ešte ďalej, majú sa navzájom radi. Len v takom prípade nebudú chcieť ekonomické a iné výhody stiahnúť na svoju stranu. Je možné, aby nás veľké a silné Nemecko ctilo, resp. aby nás nemci mali radi, ak sa my, Slovania medzi sebou nectíme? Som za stredoeurópsku úniu a mnoho ľudí, ktorých poznám sa s touto myšlienkou pohráva, resp. je im bližšia než táto forma EU.
Čo Bulharsko? Nepatrilo by do tohoto zväzku? Je to síce Balkán, ale sú to takisto slovania, ajkeď nás rozdeľuje písmo.(latinka/azbuka)
Inak som rád, že som na túto web stránku natrafil. Bola to viacmenej náhoda, ajkeď podľa duchovnej vedy náhoda nejestvuje.

 

© 2009 Všetky práva vyhradené.

Tvorba webových stránok zdarmaWebnode